Дошкілля (головна)

Відеонагляд за територією

Власний харчоблок

Збалансоване 5-разове харчування

Навчання в Ліцеї для наших учнів починається вже з 3-річного віку. Змалечку дошкільнята вчаться будувати взаємовідносини з однолітками, пізнають світ, досліджуючи довкілля та роблять перші кроки в навчанні. Мотиваційний компонент формується природним чином: вже з перших днів наші дошкільнята можуть спостерігати за щасливими школярами, які навчаються із задоволенням.

Батьки — наші партнери

Система навчання є абсолютно прозорою та зрозумілою для батьків, які є нашими партнерами у вихованні маленької особистості