Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

+380933202030 +380732687050 (дитячий садок)

Арт-практики з дітьми вдома. Як не сумувати під час карантину?

Арт-практики передбачають використання будь-яких засобів мистецтва.

Можуть бути корисними для зближення батьків та дітей. А також з метою розвитку, вираження власних емоцій, позбавлення негативних переживань. Головне правило -  важливий процес, а не результат. Робота не завжди має бути красивою, але повинна проявляти внутрішній стан дитини.

 1. Ігри з водою чи манкою. Також для цього потрібні іграшки та фігурки невеликого розміру, до 10 см. Запропонуйте вашій дитині у посудині з водою чи на підносі з манкою створити свій світ. Ви дізнаєтеся багато нового про свою дитину, дасте змогу їй пофантазувати, проявити неусвідомлені переживання.
 2. Створіть разом з дитиною карту приємних спогадів. Адже, коли ми пригадуємо позитивні моменти – ми заново переживаємо радість і цим самим збільшуємо її в нашому житті.
 3. Колаж бажань. Для цього знадобляться журнали, ножиці, клей, картон або папір.

Карантин закінчиться, важливо мріяти та планувати майбутнє!

 1. Якщо ваша дитина сором’язлива, хвилюється, коли треба виступити на публіці -  в нагоді стане іміджева фотосесія. Подаруйте таке задоволення у вихідний день – допоможіть дитині підібрати образ, у якому вона хоче себе бачити, образ впевненості, образ «публічно виступаючого» й пофотографуйте її. Для цього не потрібна спеціальна техніка, достатньо фотоапарату телефону.
 2. Сидіння вдома під час карантину не завжди весела справа. Діти можуть перебувати у різних емоціях, іноді не справлятися зі своїм негативом. Адже, зараз мало можливостей порухатися та витратити енергію. Пропоную декілька практик, якщо дитина в поганому настрої:
 • Фольговий масаж -  з фольги скатайте кульку діаметром 2-3 см. Попросіть дитину дати вам руку долонькою вверх. Розкажіть, що кулька з фольги – це чарівний пилосос, який збирає всі негативні емоції. Катайте кульку від центру долоні до кінчика кожного пальця, важливо, щоб вся долонька отримала масаж. Повторіть все з іншою рукою.
 • Намалювати свій вулкан – допомагає перенести на бумагу свою агресію. Малюнок можна розірвати, якщо дитина забажає і з частин малюнка створити мозаїку, розфарбувати її позитивними кольорами.


 • Танцювальна практика. Запропонуйте дитині станцювати «Танець злості», чудово виходить під «Бурю» Чайковського.
 1. Придумайте разом з дитиною казку, потім дитина може намалювати ілюстрацію до неї. Такі заняття зближують батьків та дітей та розвивають емоційний інтелект.
 2. Малювання крупами на картоні круглої форми – за допомогою різних круп і клею створити на картоні свій унікальний візерунок.
 3. Ізо-практики. Фарба, олівці, пластилін. Запропонуйте дитині зобразити власний настрій та емоції. Поділіться з дитиною своєю роботою.
 4. В період карантину буде актуальним створення талісманів-оберегів. Дітей дуже надихають такі вправи. Також цікавим заняттям може стати створення ляльки-мотанки. Здавна відомо, що це український народний оберіг.
 5. Також корисним буде переглянути разом повчальний мультик чи фільм та обговорити його.
 6. А якщо маєте схильності до випічки, є цікавий напрямок - фуд-арт. Можна з дитиною розмалювати печиво білковою глазур’ю. І весело, і дуже смачно.

Проводьте час з користю та будьте здоровими!

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Зв'язатися з ліцеєм