Середня школа (Головна)

Елективні курси та студії

Сучасне обладнання

Новітні програми та методики

Найкращий час, коли підлітки сповнені величезного бажання відкривати, знаходити, досліджувати, смакувати нові перспективи! Ці зміни відбуваються внаслідок саморозвитку та інтеграції дитини в суспільство.

Пріоритетною є не тільки підготовка до успішного складання іспитів та вступу у вищі навчальні заклади, а й розвиток талантів, уміння знаходити всі можливості, щоб бути конкурентноспроможним та професійно зорієнтованим!

Білінгвальне навчання та STEM-освіта, дизайн-мислення та соціально-емоційне навчання пріоритетні напрямки старшої школи.

Середня школа

• учить бути лідером у своєму житті
  • формує послідовність та сміливість
  • розвиває креативність, надихає на творчість
  • дає віру в майбутнє

Ліцей заклад, що має ліцензію на надання освітніх послуг. Після закінчення ліцею  учні отримають свідоцтво (9 клас) або атестат (11 клас) державного зразка.