Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

+380933202030 +380732687050 (дитячий садок)

Середня школа (Landing)

Ми починаємо новий навчальний рік
Записатися
на співбесіду або отримати КОНСУЛЬТАЦІЮ
Долучайтесь до нашої дружньої родини I-School!
Стань учнем вже зараз
або отримати КОНСУЛЬТАЦІЮ
Навчання в просторих класах
Стань учнем вже зараз
або отримати КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки батьків

Я рекомендую I-School! Инновационный подход, желание руководителей быть местом, где каждый ребёнок может реализовать весь свой потенциал, раскрыть себя. Это достойно уважения!

Школа полного дня!

Мені подобається в школі дружна і майже сімейна атмосфера. I-School - це школа повного дня, діти перебувають там з 9:00 до 18:00, виконують домашнє завдання, відвідують додаткові студії. Тому дуже важливо, щоб дитині було комфортно і затишно, адже школа - це другий дім. Приємно, що в класах небагато дітей і весь матеріал на уроках пояснюється досконало, майже індивідуально. Я задоволена, що приділяється велика увага англійській мові, є Speaking club з носієм мови 👍

Моя дитина навчається в старшій школі в ліцеї I-school. Їй подобається школа і навчальний процес, а для мене, як мами, дуже важливо, щоб дитині було комфортно у школі. У нашому класі небагато дітей, тож навчання майже індивідуальне і 100% дитиноорієнтоване. Окрім навчального процесу нам подобається і можливість відвідувати в школі студії за інтересами – можна спробувати себе в різних сферах і обрати те, що тобі до смаку.

Всем рекомендую лицей I-School
Обучение действительно построено в форме диалога учителя и ребенка. Ребенок может высказать свое мнение. Учителя с уважением относятся к личности ученика, строят работу на уроке с учетом всех его особенностей.
Целая детская жизнь проходит в школе, и очень важно, с каким настроем дети каждый день идут учиться. В лицее создана доброжелательная атмосфера. И это очень важно.
В школе очень уютно, чисто, домашняя атмосфера.
Школа соответствуют современным требованиям по безопасности.
Здание школы снабжено видеонаблюдением.

Місія

Допомогти кожній дитині знайти свій шлях у світі VUCA.

#1

cтати особистістю

#2

бути щасливою

#3

змінювати світ на краще

Наша команда

Ганна Цебрик

Ганна Цебрик

Заступниця директора

Роман Чемериський

Роман Чемериський

Директор з розвитку

Ілона Кащук

Ілона Кащук

Менеджер по роботі з клієнтами

Гаманець

Необмежена турбота про вашу дитину

всього за 185 000 грн/рік

“ВСЕ ВКЛЮЧЕНО”

Дівчинка

ЗАПИШІТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Зв'язатися з ліцеєм