Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

Студії розвитку

Живопис – це самовираження дитини, можливість відтворити в фарбах власні емоції! Вкрай важливо розкрити творчий потенціал кожної дитини, розвивати креативність та вміння мислити нестандартно.

Чому навчають у студії?

У студії живопису I-School, окрім звичайного малювання, діти вчаться творити за допомогою різних технік та імітацій, ліплять мозаїки, роблять гравюри.

Хто проводить заняття?

Керівником студії живопису є досвідчена художниця – Марія Казанець. Вже понад 4 роки вона працює з дітьми та викладає живопис. Випускниця Національної Академії Образотворчого мистецтва і архітектури, неодноразова учасниця виставок та благодійних експозицій.

Для якого віку розрахована студія живопису?

В студії живопису буде цікаво займатися всім учням з 1 по 9 класи. Кожен може проявити себе нестандартно!

Ваша дитина хоче навчитися красиво та правильно співати, розкрити свій талант, а також побороти страх сцени? Тоді ласкаво просимо до вокальної студії I-School.

Що отримає ваша дитина під час занять?

 • постановку голосу та правильного дихання
 • чітку дикцію
 • уміння працювати з мікрофоном
 • уміння співати під фонограми
 • основи сценічного руху
 • участь у концертах та конкурсах

Хто викладає спів?

Керівник вокальної студії — Крутько Наталія. Вже понад 7 років Наталія веде активну педагогічну та виконавську діяльність. Серед її учнів переможці та лауреати таких конкурсів, як «Голос Країни», «Зоряні мости», «Солофест», «Art Music Danсe», «Країна Art Fest», «Vocal.ua» та інші.

Хореографія для дітей — це одночасно спорт і захоплююче хобі. Дітей, які займаються танцями, завжди помітно серед інших: розвинута пластика, гарна постава та легка хода.

Регулярні заняття з хореографії допомагають дитині розвинути гнучкість тіла, рівновагу, відчуття ритму та сформувати дисциплінарні навички.

Як проходять заняття з хореографії?

Заняття з хореогріфії у I-School відбуваються у стилі формейшн. Це синхронний танець всього колективу. Такі занятття будуть згуртовувати учнів і розвивати в них танцювальні навички. З програмою формейшн можна виступати як на святах, так і на змаганнях міжнародного рівня.

Хто викладає хореографію?

Тренером з хореографії у I-School працюють:

Яніна Барабаш, багаторазова призерка Чемпіонатів Світу та Чемпіонка Європи та України. Яніна має магістерську ступінь зі спортивної психології та вже понад 20 років займається танцями.

Станіслав Курінний — чемпіон України з латиноамериканської програми, фіналіст, призер і чемпіон змагань українського та всеукраїнського рівнів.

Впроваджуючи тренерську діяльність не тільки допомагає дітям завойовувати перемоги і призові місця на змаганнях з бальних танців, але і займається постановкою шоу-номерів та флешмобів “міксуючи” бальний і сучасний стилі.

Особливу увагу на тренуваннях приділяє різноманітності виконуваних задач: не тільки розважати дітей, але й прищеплювати їм потужне бажання і мотивацію працювати над собою і над своїм результатом. Великий акцент при заняттях зі школярами робиться на укріпленні м’язів опорно-рухового апарату з метою готовності цих м’язових систем до активного повсякденного життя.

Усі діти — це творчі особистості, які прагнуть знайти свій спосіб самовираження. Саме тому ми вирішили започаткувати хендмейд студію, яка дозволить кожній дитині знайти те, чим їй подобається займатись та розкрити свій творчий потенціал.

Чим займаються діти у handmadeстудії?

 • ліплення з глини
 • декупаж
 • фелтінг
 • виготовлення м’яких іграшок
 • макраме
 • різні види вишивання
 • бісероплетіння
 • орігамі
 • топіарій
 • квілінг

та безліч всього іншого!

Хто веде гурток хендмейду?

Разом з дітьми над створенням їхніх шедеврів буде працювати Леся Дмитракова. Вона вже має понад 8 років викладацького стажу, а також володіє сучасними техніками рукоділля та постійно шукає нові ідеї для творчості.

Щоб отримувати не лише відмітки у щоденнику, а й дійсно реальні знання з англійської мови, дитині потрібно як можна частіше спілкуватися нею. І бажано це робити з носієм мови, адже він як ніхто інший знає про всі мовні особливості.

Учитель-іноземець допоможе поставити дитині правильну вимову, розвине мовні навички, розповість про особливості використання певних слів та навчить вільно говорити та писати сучасною англійською мовою.

Шахи — це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля. Як спорт допомагає розвиватися  тілу, так і шахи допомагають розвиватися мозку дитини. Безліч досліджень показали, що цілеспрямоване навчання дітей грі у шахи сприяє успішності навчання у школі та соціальному розвитку.

Чим корисна гра в шахи?

 • розвиток логічного та стратегічного мислення
 • вміння приймати самостійні рішення і відповідати за них
 • розвиток уяви та впорядкування думок
 • вміння контролювати власні емоції в екстрених ситуаціях
 • поліпшення комунікативних навичок
 • вивчення основ тайм-менеджменту

І це лише невеличкий перелік того, чого навчиться ваша дитина, граючи у шахи.

Хто веде гурток?

Тренер з шахів – Єлизавета Букіна, чотирикратна чемпіонка Луганської області з гри у шахи.

Вона має великий досвід викладацької роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Зараз Єлизавета знаходиться у складі збірної команди КНУБА та є призером командної першості серед ВНЗ.

А чи знали Ви, що дитина, яка займається робототехнікою, розвиває не тільки логічне мислення та увагу, а ще й уміння працювати в команді та застосовувати теоретичні знання на практиці?

Тому I-School запроваджує інноваційні заняття , серед яких робототехніка!

RoboUA це лабораторії сучасних технологій, в яких діти отримують інноваційні знання. Ми не просто навчаємо, ми зацікавлюємо дитину, адже вчитися з ентузіазмом у рази легше та швидше. Відвідувачі  RoboUA з 7 років учаться самостійно створювати прості компютерні ігри. Ця унікальна лабораторія перетворює дітей зі споживачів на творців компютерних продуктів. Ми завжди готові довіритися інтуїції  дитини та спробувати втілити її проект. Ми відійшли від застарілих понять «учитель-учень» заради провідної системи  навчання «експерт-команда» і готуємо дітей до життя в умовах нових технологій, де вміння програмувати буде не привілеєм, а необхідністю.

Що цікаве та захоплююче ми пропонуємо на заняттях з робототехніки?

Самостійне конструювання та програмування робота
дослідження сфери застосування 3D-принтерів
моделювання 3D-моделей
вдосконалення різноманітних моделей роботів та механізмів
вивчення основ програмування на мові Python
та багато іншого!

Хто наші викладачі-експерти?

Заняття з робототехніки проводять Євген Коломієць та Нікіта Проваторов, викладачі компанії RoboUA. Вони вже багато років успішно займаються з дітлахами. Нещодавно Євген Коломієць захистив дисертацію та отримав науковий ступінь! Тож освіта ваших дітей у надійних руках професіоналів.

На учнів якого віку орієнтовані заняття?

Заняття з робототехніки проводяться для учнів 1-8 класів, яких ми об’єднуємо в групи за рівнем знань, умінь та досвіду. 

У наш час дітям дуже важливо вміти постояти за себе, а також контролювати власні емоції. Впоратися одночасно з цими двома задачами найкраще допомагає айкідо. Це бойове мистецтво не використовує фізичну силу, а також вчить дітей позбавлятися від агресії та зберігати внутрішню рівновагу.

Чим корисні заняття з айкідо?

 • відсутність значних фізичних травм
 • повний контроль свого тіла
 • підвищення витривалості
 • формування правильної постави
 • повна дисципліна та самоконтроль
 • поліпшення фізичної форми
 • розвиток гнучкості та зміцнення опорно-рухового апарату

Крім того, дитина стане більш впевненою у собі, навчиться концентрувати свою увагу на поставлених завданнях, а також познайомиться з етичними принципами ставлення до інших людей.

Заняття з айкідо для дітей корисні і з точки зору соціалізації. Спілкування з однолітками робить дитину більш відкритою і комунікабельною.

В останні роки 3D-моделювання міцно зайняло передове місце в списку найбільш популярних і цікавих занять серед дітей. І це не дивно, адже тривимірні технології зацікавлюють та забезпечують всесторонній розвиток дитини.

В I-School Ваша дитина має змогу відвідувати студію з 3D-моделювання.

Які навички здобувають діти?

 • розвиток логічного мислення
 • освоєння базових принципів 3D-моделювання
 • формування інженерних і конструкторських навичок
 • розвиток просторової уяви та фантазії
 • створення власних тривимірних моделей

Як проходять заняття?

На заняттях з 3D-моделювання діти досліджують сферу застосування 3D принтерів та дізнаються значення визначення об’ємної моделі та її відмінність від 2D проекції. Також вони знайомляться із особливостями роботи та властивостей інструментів середовища для проектування Tinkercad. А після теоретичної частини учні моделюють власну 3D-модель та друкують її разом з викладачем на 3D принтері.

Гра у баскетбол вже давно посідає одне з найперших місць серед улюблених ігор у всьому світі. Вона розвиває не тільки фізичні, а й розумові здібності дитини. Адже поряд з витривалістю, швидкою реакцією, спритністю та координацією у дитини також розвивається аналітичне та логічне мислення.

З якого віку приймають у секцію баскетболу?
Баскетбол досить складний вид спорту, тому ми приймаємо у секцію дітей віком від 8 років.

Як часто проходять заняття?
Заняття з баскетболу проходять на майданчику ліцею. Тривалість одного заняття – 1 год.

Хто веде секцію з волейболу?
Антон Лазебний

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Стань учнем I-School вже зараз!