вул. Князя Романа Мстиславича, буд. 14

+38 093 320 20 30 +38 073 268 70 50 (дитячий садок)

Студії (Landing)

Обирай своє захоплення!
Стань учнем вже зараз
або отримати КОНСУЛЬТАЦІЮ

Nastya Paschenko
Irina Gdulya
Natalya Slivka
Evgen Zhukov

Донька навчається у 5-му класі й дуже задоволена атмосферою та вчителями. На мій погляд вчителі та адміністрація роблять просто неможливе у цих умовах, бо школа зараз є острівець "нормальності" та стабільності, незважаючи на обставини. Надійно та правильно облаштоване бомбосховище, навчений персонал, потужний генератор, гарна організація роботи - діти налаштовані на спокійну та продуктивну роботу, а я впевнена, що донька у безпеці. Також дуже подобається, шо завжди є можливість приєднатися до уроку он-лайн якщо дитина захворіла., або немає можливості бути на уроді очно. Ми у захваті від нашого класного керівника, дуже чуйне, відповідальне та уважне ставлення до дітей.

В цій школі навчаються двоє наших дітей (1-й і 5-й клас). І мені хочеться сказати велике дякую вчителям і усьому колективу школи! Ви неймовірні! Ви дуже швидко налагодили процес навчання онлайн під час воєнних дій … ця підтримка дітям дуже важлива. Вони зайняті, бачать своїх друзів і любих вчителів, чують слова підтримки, отримують знання навіть у цей нелегкий час для нашої країни!!! Щіро вдячні Вам любі вчителі!!! ️️️️️️>

Цими вихідними на зірковому небосхилі запалали нові яскраві зірочки: на великій сцені прогриміла премʼєра благодійної дитячої вистави-феєрії «Мавка» від неймовірно талановитого, найкрутішого режисера-постановника Андрія Маргосяна. Щиро дякуємо рідній школі та особисто нашому режисеру за розкриття кожного маленького майбутнього таланту, за те, що наші дітки змалку «творять»українську історію, розуміють повне значення слова «берегиня» й напамʼять знають рідні пісні. Це була справжня феєрія емоцій, вражень, щирих почуттів!!! Наші маленькі актори під керівництвом пана Андрія зробили все, щоб цей виступ вразив і запамʼятався надовго! Їм це вдалося на 200%!

️️

Вже майже рік як дитина навчається в I-school і дуже задоволені результатом, особливо в умовах військового часу, коли організувати оточення для розвитку підлітка стало складніше. На канікулах та лікарняному наша 7-класниця чекає коли вже швидше зможе піти в школу, оскільки вона замотивована вчитися, усі уроки робить в ліцеї в спеціально відведений час, не носить книг додому, вкінці дня займається танцями та театральним і має свій вільний час ввечері вдома, коли повертається. Дитина стала краще навчатися і сприймати навчальний матеріал. Особливо ця різниця відчутна по відношенню до інших звичайних шкіл де ми навчалися. Ми забули що таке контроль і проблемні ситуації, адже куратор групи повністю займається організаційними питаннями. Викладачі роблять все щоб дитині буро зрозуміло, а не навпаки, де дитина повинна зробити все, щоб вчитель поставив чудову оцінку. Окреме дякую за активну позицію - додаткові екскурсії, конкурси, різного роду ініціативи для розвитку - діти постійно заохочуються до різних активностей. Всі уроки відбуваються в повній мірі в режимі оф-лайн навіть під час тривог в укриттях або на лікарняному в он-лайн режимі. Школа має все необхідне для роботи під час відлючення світла, не виключаючі харчування! І навіть якщо якісь питання і виникають, їх обов'язково чують і шукаються шляхи вирішення. Можу побажати лише так тримати!

cтати особистістю

бути щасливою

змінювати світ на краще

Наша команда