Старша школа (головна)

Білінгвальне навчання

STEM-освіта

Дизайн мислення та соціально-емоційне навчання

Підготовка до успішної здачі іспитів

Найкращий час, коли підлітки сповнені величезного бажання відкривати, знаходити, досліджувати, смакувати нові перспективи! Ці зміни відбуваються внаслідок саморозвитку та інтеграції дитини в суспільство.

Пріоритетною є не тільки підготовка до успішної здачі іспитів та вступу в університет, а й розвиток талантів, вміння знаходити всі можливості, щоб бути конкуретноспроможним та професійно зорієнтованим!

Білінгвальне навчання та STEM-освіта, дизайн мислення та соціально-емоційне навчання — пріоритетні напрямки старшої школи.

Старша школа:

• вчить бути лідером у своєму житті
  • навчає послідовності і сміливості
  • розвиває креативність
  • дає віру в майбутнє

Ліцей — заклад, що має ліцензію на надання освітніх послуг. По закінченню ліцею, учні отримують свідоцтво (9 клас) або атестат (11 клас) державного зразка.