Початкова школа (головна)

Формування навичок 4К

Програма

Програма "Інтелект України"

Початкова школа перша сходинка в шкільне життя. Саме від початкової школи залежить, як далі складеться навчання в ліцеї. Основна місія допомогти дитині стати щасливою, розкривши особистий потенціал талантів і можливостей. Запроваджуючи в освітній процес програму Інтелект України, ми дбаємо сьогодні про майбутнє наших учнів.

Початкова школа ліцею це основа подальшого навчання, бо саме тут учні вчаться комунікації, командній роботі, креативності, критичному мисленню, тобто формують та розвивають  навички 4К, необхідні в сучасному суспільстві.

Ліцей це школа повного дня, а тому батькам не потрібно перейматися тим, де буде їхня дитина після уроків, адже наших найменших чекають студії та секції.