Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Князя Романа Мстиславича, буд. 14

+38 093 320 20 30 +38 073 268 70 50 (дитячий садок)

Чому ми (Дитячий садок)

Чому саме ми?

Англійська мова кожного дня

Англійська мова кожного дня

Раннє навчання іноземної мови. Заняття з англійської мови проводяться кожного дня у ігровій формі, на яких діти збагачують словниковий запас, навчаються писати і читати, вивчають вірші та пісні. Ми проводимо заняття цікаві, захоплюючі та сучасні, враховуючи здібності, інтереси та навички кожної дитини.

Невеликі групи та просторі приміщення

Невеликі групи та просторі приміщення

Обмежена кількість дітей у групах - 12-16, дає можливість забезпечити якісне навчання та виховання дітей. Максимум турботи і уваги кожній дитині. Система легкої адаптації дитини у садочку. Відкритість та тісна співпраця з батьками.Світлі, просторі приміщення з ігровими зонами та затишними спальнями, обладнані STEM кабінети відповідають усім вимогам.

Садочок повного дня. Власна навчальна програма, STEM

Садочок повного дня. Власна навчальна програма, STEM

Власна навчально-виховна програма на основі перевірених часом прогресивних світових методик та програм, STEM освіта (інтегроване навчання за темами, креативні та інноваційні підходи до вивчення предметів), гармонійний (інтелектуальний, спортивний та творчий) розвиток кожної маленької особистості. Підготовка до школи.

Медичний та психологічний супровід

Медичний та психологічний супровід

Обладнаний шкільний медичний кабінет засобами та обладнанням за єдиними вимогами забезпечує організацію медичного обслуговування учасників освітнього процесу. Супровід дітей медичним працівником здійснюється протягом всього дня. Психологічний супровід, групові та індивідуальні заняття, «Години психолога», консультації дітей та батьків. Заняття з логопедом.

Закрита територія з охороною та цілодобовим відеонаглядом

Закрита велика територія з охороною та цілодобовим відеонаглядом

Безпечний простір для вашої дитини: велика власна закрита територія з електронно-картковою пропускною системою, цілодобовим відеонаглядом та надійною охороною. Спортивні та ігрові майданчики (баскетбольне, волейбольне та футбольне поля)

Власний шеф-кухар

Власний шеф-кухар

Власна кухня з професійним шеф-кухарем, гарантія свіжості продуктів та щоденне приготування здорової й смачної їжі (шведська лінія, салат-бар, можливість вибору вегетаріанського та дієтичного меню з урахуванням особливостей здоров’я дітей). Простора столова та власне кафе з обслуговуванням.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×