Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

+380933202030 +380732687050 (дитячий садок)

Чому ми – Початкова Школа

Чому саме ми?

Індивідуальний підхід і домашнє завдання у ліцеї

Школа повного дня без домашніх завдань

Батькам не потрібно витрачати вечори на виконання домашніх завдань та перейматися, де буде їхня дитина після уроків. Головним завданням школи повного дня є використання всіх наявних ресурсів для навчання та гармонійного розвитку маленької особистості.

Поглиблене вивчення англійської мови мови

Поглиблене вивчення англійської мови мови

Вивчення англійської з вчителями та носіями мови від 6-7 годин на тиждень за програмами Кембриджа та Оксфорда та використання нового методу TFR (Talking For Writing): новітні методики та ретельно опрацьована структура занять дозволяють дитині успішно навчатися вимові, основам граматики, освоювати читання, письмо та лексику.

Студії за інтересами

Студії за інтересами

Дитина сама має можливість обирати та відвідувати різні студії природничо-математичного, технологічного, спортивно-оздоровчого та мистецького напрямку на власний вибір: живопис, хореографія, вокал, театральна студія, робототехніка, айкідо, шахи, 3д-моделювання та ще безліч цікавих студій за інтересами.

STEM-освіта

STEM-освіта

STEM підхід (Science, Technology, Engineering and Mathematics) дозволяє дітям встановити зв'язок між поняттями, засвоєними на уроці, і застосуванням у реальному світі, використовуючи міждисциплінарний і прикладний підхід. STEM - це експерименти, наукові досліди, вивчення устрою світу та всесвіту, створення власних ігор та проєктів.

Закрита територія з охороною та цілодобовим відеонаглядом

Закрита велика територія з охороною та цілодобовим відеонаглядом

Безпечний простір для вашої дитини: велика власна закрита територія з електронно-картковою пропускною системою, цілодобовим відеонаглядом та надійною охороною. Спортивні та ігрові майданчики (баскетбольне, волейбольне та футбольне поля)

Власний шеф-кухар

Власний шеф-кухар

Власна кухня з професійним шеф-кухарем, гарантія свіжості продуктів та щоденне приготування здорової й смачної їжі (шведська лінія, салат-бар, можливість вибору вегетаріанського та дієтичного меню з урахуванням особливостей здоров’я дітей), простора столова.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Зв'язатися з ліцеєм