Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

+380933202030 +380732687050 (дитячий садок)

Чому ми – Середня Школа

Чому саме ми?

Можливість вибору програми навчання

Можливість вибору програми

Програми навчання «Інтелект України» та розширена програма «Нова українська школа». Вибір програми навчання важливий для урахування нахилів, навичок та інтересів кожної дитини.

Індивідуальний підхід і домашнє завдання у ліцеї

Елективні курси

Елективні курси та курси профільного доповнення, які поглиблюють та розширюють межі профільних предметів, розвивають і доповнюють їх зміст (українська мова, математика, історія, біологія, хімія, фізика); пропедевтичні (вступні до предмета), пробні (предметного й міжпредметного характеру), орієнтувальні. Елективні курси в порівнянні з профільними предметами мають більшу варіативність змісту, посилюють практичну і дослідницьку складову професійного навчання.

Поглиблене вивчення англійської мови мови

Виконання домашніх завдань у школі

Батьки можуть не хвилюватися: допомога та контроль виконання домашніх завдань у школі здійснюють куратори класів та вчителі-предметники. Батьки можуть слідкувати за успішністю своєї дитини за допомогою електронного щоденника та дізнаватися на щотижневих зустрічах з кураторами класів.

Фінансова грамотність

Консультації вчителів-предметників

Методи навчання у середній школі відрізняються від вже звичних дітям у початковій школі, з’являється багато нових предметів, тому п'ятикласники нерідко просто не встигають засвоювати матеріал. Щоб до цього звикнути, дітям потрібен час та особлива увага вчителів-предметників, які виявляють зони розвитку кожної дитини і допомагають успішно засвоювати новий матеріал.

Студії за інтересами

Вивчення двох іноземних мов

Поглиблене вивчення двох іноземних мов - англійської та німецької - з вчителями на носіями мови, починаючи з 5-го класу. Вивчення англійської за програмами Оксфорда та Кембриджа дозволяють дітям успішно опановувати вимову, основи граматики, освоювати читання, письмо та лексику.

STEM-освіта

Студії за інтересами

Дитина сама має можливість обирати та відвідувати різні студії природничо-математичного, технологічного, спортивно-оздоровчого та мистецького напрямку на власний вибір та відвідувати майстер-класи, тренінги, диспути, змагання, турніри, виставки та презентації.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Зв'язатися з ліцеєм