Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Князя Романа Мстиславича, буд. 14

+38 093 320 20 30 +38 073 268 70 50 (дитячий садок)

Чому ми – Школа

Чому саме ми?

Інноваційні технології навчання, STEM

Інноваційні технології навчання, STEM

- Навчання в початковій школі здійснюється за програмами «НУШ», «Інтелект України»; організовано білінгвальне навчання. Батькам надається можливість вибору програми для навчання дітей уже з 1 класу.
- STEM освіта з дошкільного віку: інтегровані уроки з науковим підходом;
- Рання профорієнтація та формування мотивації до набуття навичок учнів (введення спецкурсів та курсів за вибором);
- Профілізація старшої школи як процес індивідуального та диференційованого засвоєння знань. Поглиблене вивчення окремих предметів.

Індивідуальний підхід і домашнє завдання у ліцеї

Індивідуальний підхід і домашнє завдання у ліцеї

- Обмежена кількість учнів у класі – до 18. Поділ класу на підгрупи з окремих дисциплін, що сприяє підвищенню якості освітніх послуг.
- Забезпечення дитини всім необхідним в процесі навчання.
- Виконання домашніх завдань у ліцеї під супроводом асистента, щоденні консультації вчителів-предметників та індивідуальні заняття з учнями.

Студії за інтересами

Студії за інтересами

- Різноманітні студії природничо-математичного, технологічного, спортивно-оздоровчого та мистецького напрямку задовільнять  інтереси, здібності і бажання кожного учня.
- Дитина сама має можливість обирати та відвідувати різні студії на свій вибір; розробляти індивідуальні та брати участь у колективних проєктах.
- Майстер-класи, тренінги, диспути, змагання, турніри, виставки та презентації як ефективні методи навчання.

Медичний та психологічний супровід

Медичний та психологічний супровід

Обладнаний шкільний медичний кабінет засобами та обладнанням за єдиними вимогами забезпечує організацію медичного обслуговування учасників освітнього процесу. Супровід дітей медичним працівником здійснюється протягом всього дня. Психологічний супровід, групові та індивідуальні заняття, «Години психолога», консультації дітей та батьків. Заняття з логопедом.

Закрита територія з охороною та цілодобовим відеонаглядом

Закрита велика територія з охороною та цілодобовим відеонаглядом

Безпечний простір для вашої дитини: велика власна закрита територія  з електронно-картковою пропускною системою, цілодобовим відеонаглядом та надійною охороною. Спортивні та ігрові майданчики (баскетбольне, волейбольне та футбольне поля)

Власний шеф-кухар

Власний шеф-кухар

Власна кухня з професійним шеф-кухарем, гарантія свіжості продуктів та щоденне приготування здорової й смачної їжі (шведська лінія, салат-бар, можливість вибору вегетаріанського та дієтичного меню з урахуванням особливостей здоров’я дітей). Простора столова та власне кафе з обслуговуванням.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×