Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Князя Романа Мстиславича, буд. 14

+38 093 320 20 30 +38 073 268 70 50 (дитячий садок)

Чому ми – Старша Школа

Чому саме ми?

Вивчення двох іноземних мов

Вивчення двох іноземних мов

Поглиблене вивчення двох іноземних мов - англійської та німецької - з вчителями на носіями мови. Вивчення англійської за програмами Оксфорда та Кембриджа, формування теоретичних та практичних знань та компетенцій відповідно рівням володіння мовами.

STEM освіта та проектна діяльність

STEM освіта та проектна діяльність

Основна ідея занять – це поєднання наукової та інженерної практики з перехресними концепціями для опанування навичок щодо розв’язання креативних ідей. До останніх належать розробка та використання моделей, планування та проведення досліджень, аналіз та інтерпретація даних, використовуючи математичне та обчислювальне мислення.

Елективні курси та спецкурси

Елективні курси та спецкурси

Елективні курси та спецкурси комп’ютерного програмування, 3D-моделювання, комп’ютерної графіки; заняття з ораторської майстерності, ділового мовлення та вступ до менеджменту - це курси профільного доповнення, які поглиблюють та розширюють межі профільних предметів, розвивають і доповнюють їх зміст.

Дизайн мислення та соціально-емоційне навчання

Дизайн мислення та соціально-емоційне навчання

На перше місце ставиться розвиток творчих здібностей учня, мотивація до пошуку та створення нових нестандартних шляхів вирішення задач. Формування віри в необмежені можливості людей створювати інновації, змінювати світ, винаходити інноваційні рішення.

Студії за інтересами та факультативи

Студії за інтересами та факультативи

Велика кількість студій та секцій природничо-математичного, технологічного, спортивно-оздоровчого та мистецького напрямку на власний вибір; участь та організація майстер-класів, тренінгів, диспутів, змагань, турнірів, виставок та презентацій.

Фахова підготовка до ДПА та ЗНО

Фахова підготовка до ДПА та ЗНО

Ефективні методики, що допомагають запам'ятати більше матеріалу, спрямовані на повторення і поглиблене вивчення предметів, актуальні поради щодо вступу та навчання у вищих навчальних закладах в рамках освітнього процесу.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×