Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Князя Романа Мстиславича, буд. 14

+38 093 320 20 30 +38 073 268 70 50 (дитячий садок)

Найкреативніший STEM-тиждень розпочався в І-School

Наші учні 5 класу весь день творили, експериментували, науково підходили до кожного поставленого завдання на природничо-математичних уроках. Розв’язували цілу низку серйозних питань на тему «Глобального потепління».
Обчислювали площі вирублених лісів, об’єми прісних та солоних водойм на уроках з математики. З географіі прогнозували зміни клімату та можливі зони затоплення материкових територій. Проводили досліди з вуглекислим газом на уроках хімії, експериментували із льодом на фізиці, будували альтернативні джерела енергії на уроці з інженерії. А також складали гіпотези та вирішували питання, як допомогти нашій планеті - на уроці з біологіі та основ здоров’я.

День завершився наповненим науково-дослідницькою атмосферою у кожному класі. В кожного учня в авторському зошиті залишилось спланувати лист еко-звичок та захистити навчальний проєкт. Діти захоплено розповідали одноліткам про цікаво проведений день та залишились певними, що екологічно чистим довкілля можемо зробити ми самі! Щасливі та креативно розвинені діти - запорука подальшого успіху в навчанні. А екологічне виховання нашого майбутнього покоління - це найголовніший крок збереження нашої планети.

Марафон STEM уроків переходить до учнів 6 та 7 класів. А ми з натхненням і гордістю за наших п’ятачків ділимось з вами фотографіями 😉

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×