Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

+380933202030 +380732687050 (дитячий садок)

Новий сучасний STEM простір для дошкільнят

Вибір дитячого садочка - це важливе рішення, яке постає перед батьками. Адже це перший крок для дитини у формальній освіті та створення основи для подальшого шкільного навчання.

`  ` 

Безперервний час навчального процесу та керований вибір навчальної діяльності сприяють розвитку критичного мислення та життєво важливих критеріїв успіху дитини в школі.

Ранні дитячі роки, від народження й до 5 років, давно визначені як найважливіший момент у розвитку малюка. Наукові дослідження доводять, що маленькі діти навчаються завдяки активному дослідженню. Їх природнє бажання спостерігати, взаємодіяти, відкривати та досліджувати сприяє їхньому розвитку. Діти дошкільного віку навчаються швидше та зберігають більше інформації.

 

Саме для цього у нашому дитячому садочку I-Kids є все необхідне обладнання для навчання малюків: навіть в умовах карантину ми дбаємо над створенням сучасного простору та оновленням обладнання для STEM занять з дітьми.

У переліку наочності ми налічуємо понад 50 видів STEM наборів Learning Resources.

 

Для зацікавлення науковими, технологічними, інженерними і математичними задачами для індивідуальної роботи та групової ми використовуємо вимірювальні циліндри, ваги, моделювання 2D та 3D об‘єктів, моделі глобусів, телурій, кубики для творчих розповідей та багато нового та цікавого.

STEM заняття з Discovery проходять за допомогою дослідів. Тематика їх різноманітна: вихованці в ігровій формі досліджують різні теми наукової освіти, починаючи з вивчення різних конструкцій та механізмів, магнітних явищ, сили та руху до робототехнічних наборів, таких як Botley, Mouse, Gravity, Artie 3000 тощо.

Заняття з KidsMath+ математики та логіки відбуваються у ігровій формі за допомогою наборів LEGO, паличок Кюізенера, сортувальних наборів, танграмів, настільно-друкованих ігор «Математичне лото» та «Юний підприємець». Використовуємо також числові лінійки, набір геометричних фігур, дитячі каремати для занять на свіжому повітрі, математичні планшети... Ми безперервно працюємо над оновленням матеріалів та обладнання для занять, тому їх список постійно оновлюється. 

Важливо фактором для якісного навчання дітей є підготовка вихователів. В нашому садочку I-Kids фахова команда вихователів постійно працює над вивченням сучасних методик з розвитку дошкільняток та успішно реалізує це в роботі з ними, ретельно стежачи за прогресом малюка та спрямовуючи його в навчальній діяльності. Весь процес STEM навчання направлений на розуміння дитини явищ навколишньої природи та математичних логічних задач за допомогою досліджень у формі гри.

I-Kids оновлюється та створює сучасний простір вже сьогодні: саме зараз ми працюємо над зміцненням матеріально-технічної та навчальної бази, щоб заняття зі STEM приносили максимальну результативність. Для нашої команди  важливо, щоб дітям було цікаво навчатися, тому всі заняття проводяться в ігровій формі та за допомогою сучасного обладнання.

Тому що успішне майбутнє дітей - це наше завдання!

            

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Зв'язатися з ліцеєм