Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

Про шкільну медицину інноваційного ліцею «Ай-Скул»

Життя дітей – це найцінніше. Саме тому контроль та нагляд за здоров’ям  школярів ліцею «Ай-Скул» потребує професійної медичної кваліфікації. У медкабінет нашого ліцею учні звертаються щодня. Трапляються різні випадки, адже гомінкий дитячий «вулик» рясніє пригодами. Коли діти активно вивчають світ та власні можливості, природно й зростає небезпека для їх здоров’я.

Учням сьогодні дійсно не легко. Освітня програма потребує значних розумових зусиль. У процесі навчання дитячий мозок потребує 35% усього кисню та 25% енергії, що потрапляє в організм. Особливо важко учням в умовах агресивної екології великого міста.  Саме тому постає актуальність шкільної медицини. І в першу чергу – профілактичної.

Робота шкільної медсестри ліцею «Ай-Скул» не обмежена стінами кабінету. Саме вона щоранку перевіряє санітарний і температурний режими навчальних приміщень, слідкує за дотриманням питного режиму та веде контроль за станом здоров'я діток на протязі дня,  аби учні залишались активними та розумними впродовж усього дня. Утім, діти є діти - Непосидючі й гіперактивні. Щойно лунає дзвінок перерви, вони зриваються у шалений карнавал. Синці, гулі, подряпини трапляються якраз у ці короткі спалахи дитячої свободи. На щастя, у медпункті ліцею «Ай-Скул» завжди готові надати першу медичну допомогу усіма необхідними засобами. Після канікул медпрацівники нашого закладу обов’язково оглядають дітей на педикульоз та шкіряні захворювання, та здійснюють всі необхідні заходи щодо покращення перебування наших діток у закладі ліцею «Ай-Скул».

Давно у минулому часи, коли школа була своєрідним клубом, щільно закритим від негараздів зовнішнього світу. Небезпеки XXI століття ставлять перед нею абсолютно нові виклики. Завдяки доступу до мережі інтернет, тисячі дітей змалку дізнаються про шкідливі забави, часто небезпечні для фізичного та психічного здоров’я. Тому сьогодні вкрай важливо інформувати учнів про ризики шкідливих звичок, шкоду вживання тютюну і наркотичних речовин, проводити бесіди по профілактиці взаємної агресії, що і відбувається у нашому закладі «Ай-Скул».

Здоровий спосіб життя школярів — запорука збереження і зміцнення нації. Формування здоров’я дорослої людини на 50% залежить від умов та способу життя у дитинстві. Щодня ми докладаємо максимальних зусиль задля позитивного результату у майбутньому.  Адже усміхнені погляди дітей, їх вдячні обличчя, неймовірна енергетика – найвища оцінка нашої роботи!

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×