Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

STEM + Art підхід у навчанні ліцею I-School

На сьогодні одним з провідних напрямків у навчальному процесі ліцею I-School є STEM + Art підхід навчання.

 

В інноваційному ліцеї проводяться заняття кваліфікованими фахівцями - вихователями у форматі проєктної роботи, забезпечується особистісний розвиток у вигляді соціально- ігрового проєктування. Вже з садочку діти починають працювати над логічними завданнями з математики, досліджують світ, в якому ми живем, проводять досліди та експериментують на заняттях з природничих дисциплін. Кожен STEM + Art тиждень наповнений креативними завданнями за індивідуально розробленими методиками, які відповідають віковим особливостям дітей дошкільного віку.

 

Діти підготовчої групи дошкільного навчального закладу ліцею I-School не тільки опановують математичні дії та операції над ними, а й вміють складати логічні зв’язки. Заняття з розвитку мовленнєвої, художньо-естетичної, конструкторської діяльності проходять у вигляді STEM уроків. У підсумку STEM + Art тижня вихованці можуть створювати намальовані фільми, розповідати та представляти проекти перед класом та відповідати на запитання однолітків.

 

stem-v-shkoli

 

Початкова школа

Учні початкової школи проводять досліди у реальному часі у сучасній STEM лабораторії та досліджують навколишній світ. Завдання підготовлені таки чином, щоб розвивати креативні здібності та критичне мислення, що на разі дуже необхідно мати у сучасному світі. У STEM + Art лабораторії учні проводять видовищні експерименти і самі можуть пояснити, чому так відбувається. Всі заняття базуються на природній допитливості учнів, які вони можуть не тільки прослідкувати за ходом експерименту, а й створити проєкт власноруч, сконструювати необхідний прилад та презентувати власні ідеї. Підготовлені молодші школярі з легкістю виконують STEM + Art проекти у середній школі.

 

Cередня школа

Вчителі ліцею у STEM + Art лабораторії середньої школи працюють у команді з вчителями різних навчальних предметів. Предмети природничо-математичного та суспільно-гуманітарного циклу на заняттях STEM + Art тижня проходять з урахуванням Міжнародних методичних підходів у навчанні. В них поєднуються горизонтальні та вертикальні зв’язки міжпредметного підходу в навчанні, що забезпечує учню цілісне сприйняття сучасної картини світу та розвиток математичної, інформаційно-комунікаційної й медійної грамотності. Вихованці створюють власні прототипи та моделі на заняттях з інженерії та виготовляють необхідні зразки у 3D лабораторії.

 

Cтарша школа

У старшій школі I-School на STEM + Art заняттях учні працюють за напрямком наукової освіти. Учні мають більш поглиблені знання, які мають центральне значення не лише для природничо-математичних наук, а й наук про життя, Землю та Всесвіт у поєднанні з суспільно-гуманітарними науками. Основна ідея занять – це поєднання наукової та інженерної практики з перехресними концепціями для опанування навичок щодо розв’язання креативних ідей. До останніх належать розробка та використання моделей, планування та проведення досліджень, аналіз та інтерпретація даних, використовуючи математичне та обчислювальне мислення. Вихованці ліцею I-School вміють пояснювати та використовувати набуті знання у повсякденному житті, використовують інженерні навички у розв’язанні поставлених проблемних завдань, включаючи проєктування та оцінку.


У проєкті старшої школи закладено профорієнтаційну діяльність у вищих навчальних закладах, яка допоможе майбутнім абітурієнтам не тільки визначитись з професією, а й набути достатніх знань й професійних навичок у відповідній професії.
Захоплюючий світ науки, технологій та інноваційної діяльності з поглибленим вивченням іноземних мов чекає на своїх вихованців у ліцеї I School!

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×