Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

STEM-освіта у дитячому садочку

Ви, напевно, звертали увагу, що дошкільнята часто ставлять наступні запитання: "Звідки беруться хмари?", "Як з’являється веселка?", "Чому рухається кулька?" та багато інших. Ключовим фактором для STEM-навчання на рівні дошкільного закладу є вирішення цікавих питань разом із дітьми!


Розвиток особистості із застосуванням STEM-підходу є актуальним навіть у дошкільному віці. Заняття з використанням нестандартного підходу із застосуванням STEM-іграшок викличуть неабиякий інтерес у дітлахів. Під час таких занять акцент робиться на дослідженні явищ природи, а також на формуванні уявлення вихованців про те, як функціонує наш світ.

STEM-занять тривалістю 18 хвилин для середньої групи та 20 хвилин для старшої групи дошкільняток достатньо для опанування неважких вимірювань, конструювання та проведення простих спостережень. Бажано, щоб у дитячому садочку був STEM-центр, в якому будуть проходити дослідницькі заняття зі STEM-іграшками та підготовленими заздалегідь матеріалами для досліджень та обладнанням.
Ось які цікаві заняття очікують маленьких дослідників. Наприклад, заняття з навчального предмету «Науки» можуть містити такі теми: «5 почуттів», «Сила та рух», «Жива та нежива природа», «Світло та звук», «Стани речовини», «Погода», «Всесвіт», «Життєвий цикл рослини, комахи, тварини» тощо. На заняттях з математики вихованці можуть навчитися рахувати, порівнювати цифри, сортувати предмети за формою, розміром та кольорами, виконувати прості арифметичні дії та розрізняти геометричні фігури.Заняття з технічної творчості можуть зацікавити дитину створенням STEM-іграшок, найпростіших роботів та кодуванням кольорів.
А ось цікаві теми з інженерії: «Проєкти будівництва» (з різних видів кубиків та підручних матеріалів, таких, як паперові горнятка, кубики LEGO (LEGO Challenges) тощо), «Важелі та блоки», «Прості машини» та ін.

Наприкінці навчання в дитячому садочку вихованці зможуть робити власні висновки про навколишній світ, спираючись на особисті спостереження та почуття .

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×
Стань учнем I-School вже зараз!