Вхід до
кабінету
×

02192, м.Київ
вул. Жмаченка, буд. 14

Як вибрати дитсадок: Поради батькам

Першим та найважливішим кроком у соціальний розвиток дитини стає запис до дитячого садка. І ось тут починається справжній квест, адже процес пошуку дошкільного закладу може затягнутися не лише на години чи дні, а й на цілі тижні та місяці.  А якщо врахувати той факт, що черга в садочок може тривати роками, то цим питанням необхідно зайнятися майже одразу після народження малюка. Тож як вибрати дитячий садочок, який буде відповідати всім вашим бажанням?

 

На що звернути увагу обираючи дитячий навчальний заклад?

 

Розташування

Перш ніж віддати свою дитину у державний чи приватний садок необхідно заздалегідь дізнатися про всі дошкільні навчальні заклади неподалік від вашого дому чи роботи.  Таким чином вам буде зручно забирати та відводити малюка в дитячий садочок. Але існує і безліч інших факторів, заради яких можна буде пожертвувати зручним розташуванням. Їх розглянемо далі.

 

Вихователі та персонал

Дитячі садки, які зручно розташовані біля вашого дому чи роботи, безумовно, мають великий плюс, але це не найголовніший критерій. Ключовою перевагою, яку найчастіше  виділяють приватні дитячі садки є кадровий склад. Зверніть увагу на педагогів, які будуть працювати з вашою дитиною. Познайомтеся особисто з вихователем вашої групи, дізнайтеся про методики виховання та відмітьте для себе чи підходить вам та вашій дитині такий стиль навчально-виховного процесу. Варто зазначити, що також важливо, аби дитсадок  мав у штаті психолога, який допоможе вашому малюку адаптуватися в новому колективі та почувати себе комфортно. Також не зайвим буде присутність логопеда у закладі дошкільної освіти, проте тут не так важлива сама наявність цього фахівця, як те, з якою кількістю дітей йому доведеться працювати.

Обирайте дитячі садочки Києва та інших міст, з невеличкими групами по 10-15 чоловік.

 

Атмосфера у дошкільному закладі

Краще всього відвідати садок дитячий до ранкової прогулянки, десь близько 11-ї години. Поговоріть з завідуючою, проведіть детальний огляд території дитячого садочку. Для себе відмітьте чи є там дитячі майданчики, як влаштована інфраструктура та чи зручно дітям буде гратися на території закладу. Після цього завітайте до груп, пройдіться коридорами та зверніть увагу на загальну атмосферу. Перевірте акуратність дитячих шафок, стан меблів, оформлення стендів з дитячими роботами та запитайте про фінансову частину: чи потрібно буде здавати кошти на ремонт груп, миючі засоби, порошок та інший роздрібний матеріал. Дізнайтеся як це все оформлюється. 

 

Дитяче харчування у садочку

Дитячі садочки обов`язково повинні забезпечити малюкові збалансоване здорове харчування, яке буде сприяти його повноцінному розвитку. Зверніть увагу на те чи має дошкільний заклад власну кухню з кваліфікованими кухарями та на меню, яке пропонується у садочку та чи змінюється воно в залежності від сезону. Також деякі дитячі садки Києва, як наприклад садочок I-School, мають спеціалізоване харчування: безглютенове, безлактозне або вегетаріанське. Чим більше різноманіття страв, тим більше корисних вітамінів та мінералів отримає ваш малюк.

 

Навчально-виховний процес

Не соромтеся запитувати у завідуючого дитячим садком або вихователя деталі навчально-виховного процесу та методики, які вони використовують. Не важливо чи це приватний дитячий садок, чи державний — комплекс програм повинен бути спрямованим на всебічний розвиток особистості дитини та імпонувати вашим поглядам.

 

Додаткові заняття та студії розвитку

Дізнайтеся чи є у дитячому садочку додаткові заняття для розвитку дитини. Це, наприклад, можуть бути студії творчості, танці або ж заняття з англійської мови. Деякі приватні дитячі садочки пропонують також білінгвальне навчання. Запитайте про всі переваги та можливості додаткового розвитку дитини у межах дошкільного навчального закладу.

 

Безпека та охорона території

Не всі заклади дошкільної освіти забезпечують надійну охорону своєї території. Деякі садочки мають лише одного-двох охоронців та огорожу, яка не завжди виглядає надійно. Тому обов`язково дізнайтеся більше про організацію безпеки дітей, наявність пропускної системи та охорону, яка здійснюється на території дитячого дошкільного закладу. Не забудьте перевірити наявність аварійних виходів, вогнегасників та запитайте чи має дитячий садок медсестру, аби у разі непередбачуваних випадків малюку змогли вчасно надати кваліфіковану першу медичну допомогу.

Дитячий садочок I-School піклується про ваших малюків та забезпечує комфортні умови зростання та навчання. Дізнайтеся більше про інфраструктуру нашого дошкільного закладу, а також умови вступу.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Ми використовуємо файли cookie для того, щоб забезпечити оптимальне використання та функціональність сайту. Натиснувши кнопку «Я згоден», ви підтверджуєте, що погоджуєтесь використовувати файли cookie згідно нашої Політики конфіденційності

×